Programavimas FPS Spausdinti

Free Pascal (FPS) - tai programavimo kalba, kuri praktiškai nenaudojama kurti profesionalioms programoms ir projektams, tačiau yra labai populiari tarp pradedančiųjų programuotojų. FPS yra viena paprasčiausių ir elementariausių programavimo kalbų, todėl mokyklose ir pirmuose universitetų kursuose besimokantieji naudoja būtent ją.

Vis dėlto, kiekvienas žmogus, susidūręs su programavimu savo gyvenime gali pasakyti - pradžia, nesvarbu kokią programavimo kalbą naudotumėm, visuomet esanti nelengva. Tad šiame portale esanti informacija turėtų padėti kiekvienam norinčiam pramokti programavimo pagrindų ar tiesiog pagilinti žinias besiruošiant informatikos egzaminams.

Informaciją rasite suskirstyta į sekcijas, pradedant pagrindiniais aspektais, baigiant problematiškiausiomis FPS temomis. Rasite ne tik teorinių žinių, bet ir patarimų, programų pavyzdžių. Visa tai skirta būtent tam, kad lengvai ir greitai vienoje vietoje galėtumėte pasiekti visą reikiamą medžiagą. Ne paslaptis, jog internete rasti informacijos apie FPS lietuvių kalba - tikrai sudėtinga, tad belieka tikėtis, kad šis portalas kiekvienam lankytojui bus būtent tai, ko jis ieškojo.

 

Skilties autorius: Vidmantas Šarkys