Programavimas C/C++

Programavimo kalbos C ir C++ yra vienos populiariausių iš visų modernių programavimo kalbų. Tuo pačiu jos nėra iš pačių paprasčiausių. norint jas perprasti, reikia įdėti labai daug pastangų. Kita vertus jos yra labai funkcionalios ir universalios programavimo kalbos. Turint atitinkamą kiekį žinių galima kurti tiek konsolines programas, tiek grafinę sąsają turinčias programas taip pat net 2D ar 3D žaidimus.

Šiame portale pateikiama labai įvairi medžiaga apie programavimą C/C++. Čia galite susipažinti su visos C programavimo kalbos šeimos istorija ir raida, pasiskaityti apie įvairias C/C++ programavimo terpes - visa tai galite rasti viršutiniame meniu.

Pagrindinis akcentas šiame portale skiriamas C/C++ pamokoms. Šios pamokos apima svarbiausias programavimo C/C++ dalis: įvedimo, išvedimo funkcijas, sąlyginius sakinius, ciklus, masyvus ir daug kitų. Visas dėmesys skiriamas konsoliniam programavimui, nes tai yra pagrindai, o mokant pagrindus, galima nesudėtingai tobulėti toliau. Pamokos pagrįstos pavyzdžių aiškinimu.

Paskutinė, tačiau labai naudinga portalo dalis, yra testai. Testai sudaryti iš pamokose pateikiamos teorinės medžiagos, klausimus sudaro tiek teoriniai klausimai, tiek klausimai pateikiami su programų kodo pavyzdžiais. Atsakymų formos taip pat skirtingos: vienuose klausimuose reikia pasirinkti tik vieną teisingą atsakymą, kituose - du, dar kituose reikia pačiam įrašyti atsakymą.


Skilties autorius: Aurimas Šimkus 
Projekto autorius: Aurimas Šimkus

Kontaktai (tiesiogiai kreipkitės svarbiais klausimais, kitais klausimais kreipkitės į forumą):
  • Skype - superhp1990
  • el. paštas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte taiSlava Ukrainie!